В інклюзивно-ресурсний центр завітав Святий Миколай

Дата: 20.12.2022 16:04

Фото без описуДень Святого Миколая – свято, на яке з нетерпінням  чекають діти,  бо саме в цей час вони отримують подарунки. Цьогоріч на дива чекають не лише діти, а й дорослі – кожному з нас хочеться, щоб війна закінчилася якнайшвидше. Цю перемогу наближають наші захисники, які  в такий нелегкий час знайшли можливість і подарували нашим дітям дуже гарні подарунки і солодощі.  Низький їм уклін і щира вдячність від колективу, батьків та особливо діток.

Не дивлячись на повітряну тривогу графіки вимкнень електроенергії, свято все ж таки відбулося!

Фахівці ІРЦ підібрали  цікаві  завдання для дітей, де вони могли отримати позитивний настрій і подарунки від Святого Миколая.  Діти розмальовували  і виготовляти новорічні атрибути, танцювали, відгадували загадки.  За старання і набуті вміння Святий Миколай  обдарував діток солодощами. Дякуємо всім батькам, дітям, фахівцям за спільне свято,  позитивні емоції.

З вітальним словом до присутніх звернулися начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Ольга Сліденко, керуюча справами виконавчого комітету Ободівської сільської ради Валентина Піган, секретар сільської ради Віктор Пироговський.