Святкові заходи та академічні концерти у Новоободівській дитячій музичній школі

Дата: 22.12.2022 08:25

У Новоободівській дитячій музичній школі, 19 грудня 2022 року, відбувся захід до Дня Святого Миколая, на якому були присутні  учні, батьки та викладачі школи. В концерті брали участь діти, для них були проведені веселі конкурси, музичні вікторини, після закінчення свята пригощання солодощами.

Також, 19 грудня  директор школи Ременюк Володимир Васильович та духовий оркестр школи під керівництвом Бешинського Валентина Васильовича, привітали з Днем Святого Миколая працівників "Агрофірми «Ободівська» виступивши з концертною програмою.

З 19 грудня по 23 грудня в школі проходять академічні концерти (контрольні заходи) по підсумкам навчання  у І півріччі  2022-2023 навчального року.