Відпрацювання  с.Нова Ободівка Ободівської ТГ

Дата: 26.12.2022 15:29

26 грудня 2022року працівники відділу ЗЗПНС у Гайсинському районі  ГУ ДСНС України у Вінницькій області з метою попередження виникнення пожеж та загибелі людей в житловому секторі та загибелі провели  позапланове відпрацювання с.Нова Ободівка,Ободівської ТГ, де 14.12.2022 року виникла пожежа у житловому будинку, на місці пожежі було виявлено тіло без ознак життя, загиблою виявилася місцева жителька, 1989 року народження.

Шановні жителі, для попередження виникнення  пожеж у власних домівках,  необхідно дотримуватись основних правил пожежної безпеки, що дасть змогу врятувати від вогню житло та саме основне - життя:

-   Не залишайте малих дітей без догляду;

• Не куріть у ліжку;
  • Періодично перевіряйте стан електромережі в будинку з допомогою кваліфікованого електрика;
  • Ні в якому разі не користуйтесь несправними електричними обігрівальними приладами
  • Не зав’язуйте електромережу в вузли, не підвішувати її на цвяхи;
  • Не залишайте без нагляду ввімкнуті в мережу електроприлади,   виходячи з будинку
  • ( квартири ), їх обов’язково необхідно виключати.
  • Не розпалюйте дрова в печі або грубці гасом чи бензином.
  • При виникненні пожежі потрібно негайно викликати пожежну охорону по тел. “101”  (при виклику необхідно вказати своє прізвище, адресу, номер телефона) і приступити до гасіння вогню, використовуючі для цього первинні засоби пожежогасіння. Всім треба пам’ятати, що пожежу легше попередити, ніж загасити.

Провідний фахівець відділу ЗЗПНС

у Гайсинському районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області

майор служби цивільного захисту                                                                     Олег СВИНОБІЙ