Новорічне привітання секретаря сільської ради Віктора Пироговського

Дата: 30.12.2022 17:00

Фото без описуШановні жителі Ободівської громади!

Прийміть сердечні вітання  з Новим  2023 роком!

2022 рік  був дуже складним, як для нашої громади, так і для кожного з нас. Проте,  я переконаний, що завдяки щоденній наполегливій спільній праці ми не тільки справимося з усіма випробуваннями, що випали нам у 2022 році, але й неодмінно примножимо здобутки нашої громади.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на перемогу, мир, незалежність і недоторканість нашої України, на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

Особливі вітання всім нашим землякам, які змушені зустрічати свята далеко від своїх домівок, в окопах на бойовому посту, виконуючи благородну місію по захисту держави.

Нехай же новорічні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, а наші Захисники найшвидше повернуться з перемогою додому.

Бажаю міцного здоров’я, родинного тепла та злагоди, щирих думок та помислів, оптимізму та незгасимої віри у власні сили та можливості, нехай усі невдачі та неприємності залишаться за порогом старого року, а новий принесе натхнення, наснагу та сили для здійснення усіх задумів та планів.

З Новим 2023 роком!

З повагою,