До уваги жителів Ободівської територіальної громади

Дата: 03.01.2023 10:18

Ободівська сільська рада з перших днів війни долучається до  волонтерської діяльності по забезпеченню військовослужбовців всім необхідним.  До військових частин було передано чимало продуктів харчування, засобів гігієни, матеріалів для облаштування фортифікаційних споруд. Завдячуючи  фінансовим пожертвам  було придбано спорядження для військових, одяг, взуття. Напередодні Нового року від Ободівської громади доправлено на фронт нашим землякам-захисникам гостинці. Щира вдячність усім, хто долучився до цієї акції.

Незабаром планується чергова поїздка. Наші  хлопці  вкрай потребують шерстяних ковдр, карематів, подушок (невеликі за розміром із синтепоновим наповнювачем), шкарпеток,  натільної білизни. Велике прохання допомогти зібрати необхідні речі. Збір допомоги здійснюється у старостатах сіл Верхівка, Цибулівка, Торканівка, будинках культури сіл Ободівка та Нова Ободівка.

Ми тут, у тилу, маємо постійно піклуватися про наших фронтовиків, адже запорукою нашого  життя та благополуччя є їх героїзм та мужність. Святий обов»язок  кожного українця зробити все можливе, щоб кожен воїн був забезпечений усім необхідним та повсякчас  відчував народну турботу.