Жителі Ободівської громади!

Дата: 06.01.2023 09:08

Фото без описуВ знак вдячності і для підтримки наших захисників – земляків  незабаром планується виїзд в зону бойових дій на Донеччину.  Наші захисники матимуть можливість отримати -  адресні посилки, продукти харчування, гігієнічні засоби, медикаменти та теплу білизну.

‼️ Дорогі наші ВІЙСЬКОВІ, які перебувають у зоні бойових дій в східному напрямку, рідні та друзі військовослужбовців,  просимо вас повідомити контакти хлопців і місця можливої передачі допомоги.
 ‼️ Для формування передач  допомоги потрібно - засоби особистої гігієни, вологі  серветки, гігієнічні помади, теплі шкарпетки, тонкі  ковдри, нижня білизна, тепла білизна, продукти харчування.
 ‼️Гостра потреба  в медикаментах:  знеболюючі, жарознижувальні, мультисимптомні, противірусні  препарати, аптечки першої медичної допомоги ( Отримати консультацію і придбати ліки можна  в аптеках громади і залишити в скриньках  «Придбай ліки для воїна»)
‼️ Пункти збору:  старостати сіл Верхівка, Цибулівка, Торканівка, будинки культури сіл Ободівка та Нова Ободівка, комунальні установи громади.
 Якщо будуть запитання пишіть, також можна отримати консультацію в сільській раді та старост сіл.

Наші земляки - захисники   заслуговують на  допомогу і підтримку, нехай наша вдячність і турбота зігріє їх і допоможе вистояти. 💛💙