Відновлено централізоване водопостачання

Дата: 18.01.2023 16:25

Внаслідок  надзвичайної події, яка сталась 18 вересня 2022 року у с. Ободівка по вул. Дружби, а саме, впала водонапірна вежа, яка забезпечувала населення села питною водою. Складні погодні умови, зокрема сильний вітер, спричинили руйнування споруди. Від даної вежі централізовано питну воду отримували 200 домогосподарств та ряд підприємств та закладів.

Жителі с. Ободівки  протягом кількох місяців залишились без централізованого забезпечення водою. Тому головним завданням стало відновлення подачі води.

Зрозуміло, що в умовах воєнного стану, це надзвичайно складна робота.

До робіт було залучено підрядників, бюджетні кошти та кошти приватного бізнесу. Враховуючи те, що мережі водопостачання дуже часто морально та фізично зношені, виникали непоодинокі прориви.

Завдяки спільним зусиллям вдалося виконати значний об’єм відновлювальних робіт: побудувати насосну станцію, закупити та встановити обладнання. Особливу подяку хочеться висловити приватному підприємцю Володимиру Хоменку, ТОВ «МЕТР-М», керівнику відділу земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, будівництва та благоустрою Тетяні Гукал.

На сьогодні, система запущена в дію, вода подається до всіх домогосподарств с. Ободівка.

Просимо розуміння жителів громади щодо тимчасової відсутності подачі води, що пов’язано із відключенням електроенергії.