Привітання секретаря сільської ради В.П. Пироговського з Водохрещем

Дата: 19.01.2023 08:31

Фото без описуШановні жителі Ободівської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди великого православного свята -  Богоявлення, або Водохреща!  Це свято є одним з найдавніших християнських свят, яке є символом міцності віри та об’єднання вірян. З давніх-давен це свято було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

У цей день вода набуває особливого значення, адже вона - основа життя. Саме з води походить усе живе. Тому Хрещення має велике значення – як тіло омивається водою, так і  людська душа, увірувавши в Бога, очищатиметься від гріхів.

Від щирого серця бажаю, щоб на Вас усіх зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа омивалися освяченою водою, наповнилися здоров'ям, легкістю, бадьорістю,  в душі запанували мир,  спокій і злагода!

Бажаю мирного неба, миру у ваших сім’ях, добробуту, благополуччя, нехай свята Йорданська вода Вас оберігає від усяких бід і нещасть!

Христос Хрещається!

З повагою, секретар сільської ради   Віктор Пироговський, депутатський корпус та виконавчий комітет Ободівської сільської ради