Дата: 19.01.2023 08:20

Головним управлінням Національної поліції  у Вінницькій області оголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції із зайняттям вакантних посад для подальшого призначення в підрозділи поліції особливого призначення  «САФАРІ», «ЦУНАМІ», «ЛУГАНСЬК» в складі Департаменту поліції особливого призначення «об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «ЛЮТЬ»:

- Інспектор батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця» грошове забезпечення від 15000 грн (1 вакансія)

- Поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця» грошове забезпечення від 13000 грн (1 вакансія)

Реєстрація анкет та прийом

документів триватиме

до 26 січня 2023 року!!!!

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті https://nabir.np.gov.ua, де також можна отримати всю необхідну інформацію про оголошені вакансії, вимоги до кандидатів та етапи конкурсного відбору.

За роз’ясненнями з питань конкурсного відбору звертатися до управління кадрового забезпечення ГУНП у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 10, каб.111.

Телефон для довідок : (0432) 594-222, (067) 430-52-67, (073) 311-74-06, (095) 280-22-20.