Привітання секретаря сільської ради Віктора Пироговського з Днем Соборності

Дата: 21.01.2023 16:02

Фото без описуШановна  громадо!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

У  кожної держави є факти, які назавжди увійшли в історію,  та не втратили своєї актуальності і по сьогоднішній день.  22 січня 1919 року – було проголошено Акт Злуки. Ухвалення цього документа означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу. Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних  мрій багатьох поколінь українців.

Соборність нашої держави означає цілісність  нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України.  Цей історичний урок соборності довів, що наш народ духовно єдиний, об’єднаний спільною історичною пам’яттю, турботою про сьогодення і відповідальністю перед майбутнім.

Зараз Україна переживає непрості часи, а  поняття «соборність» та «неділимість» набули нового значення. Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним із нас, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу.

День Соборності України – це можливість в черговий раз  заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

У день єднання, День Соборності, прийміть найщиріші побажання мирного неба, найшвидшої перемоги, злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої  України. Слава Україні!

З повагою, секретар сільської ради Віктор Пироговський, депутатський корпус та виконавчий комітет сільської ради