Учні Ободівського ліцею взяли участь у районних змаганнях з баскетболу

Дата: 24.01.2023 10:50

20 січня 2023 року, на базі  Ліцею  смт Тростянець, відбувся ІІ етап районних змагань з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат 2006 року народження і молодших в рамках Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Гайсинського району.

В змаганнях взяли участь команди юнаків і дівчат з 7 територіальних громад: Гайсинської, Ладижинської,  Бершадської міських територіальних громад, Тростянецької селищної та Джулинської, Райгородської , Ободівської сільських рад.
За результатами змагань серед команд дівчат ІІІ місце -  зайняла команда КЗ "Ободівський ліцей" : Пишняк Анастасія,Трохименко Тетяна,Верба Ангеліна, Урода Дар'я та Гудз Оксана.
Серед команд юнаків наші хлопці зайняли IV місце: Стороженко Микола, Колесник Олександр, Павловський Іван, Швець Максим, Іщенко Олег.
Тренер - Малюта Михайло Миколайович.
Вітаємо переможців, нехай ця перемога не буде останньою, нехай ваші старання і наполеглива праця обов’язково приводять вас до призових місць та нагород.