Видовищно, спортивно, емоційно!

Дата: 07.02.2023 11:50

Видовищно, спортивно, емоційно!

Під таким гаслом у Ободівській дитячо-юнацькій спортивній школі пройшов обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків. В змаганнях взяли участь команди з м.Тульчина, м. Ямполя, смт. Тростянця, смт.Кирнасівки, усього 77 учасників. Гарно боролись вихованці Ободівськоі спортивної школи. 26 вихованців змагалися у різних вікових категоріях, з них 11 вибороли золоті нагороди, 6 - срібні та 6 -бронзові, з 13 вагових категорій в 11-ти  наші спортсмени стали першими, що становить 90% успіху. Молодці! Так тримати! Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами та медалями.

Ободівська сільська рада висловлює щиру вдячність тренеру Гудзу Івану Петровичу за підготовку вихованців та якісну організацію змагань. Щира вдячність приватним підприємцям, голові фермерського господарства ВЛОМ Охрименку Борису Олександровичу, батькам і всім хто допоміг в організації та проведенні змагань.