Відбулися заходи з благоустрою у Цибулівському старостинському окрузі Ободівської ТГ

Дата: 15.02.2023 16:43

Гарний настрій  людей значною мірою залежить від того, яким вони бачать своє село. Саме тому велике значення для жителів  сіл  має благоустрій. 14 лютого було проведено комплекс робіт із зимового благоустрою працівниками КП "Ободівка Комун Сервіс" у с. Цибулівка, Ободівської територіальної громади.

Також  було виконано роботи зі встановлення нових вхідних сучасних дверей у комунальному закладі Цибулівський ЗДО "Казка".

Староста Цибулівського старостинського округу Юлія Мельник висловлює щиру подяку  директору та працівникам КП ,,Ободівка Комун Сервіс"  за надані послуги.