Тривають роботи із благоустрою у Новоободівському старостинському окрузі

Дата: 16.02.2023 15:35

Протягом кількох останніх тижнів тривають роботи із благоустрою у  с. Нова Ободівка Ободівської територіальної громади за організації старости  Мороз Ніни Пилипівни спільно з працівниками КП «Ободівка Комун Сервіс». Активно долучаються до робіт з благоустрою небайдужі жителі села Нова Ободівка. Внаслідок спільної клопіткої роботи з наведення чистоти  було прибрано території старостинського округу, проведено значний обсяг робіт з  обрізки та вирубки, розчищення  сухих дерев, впорядковано прилеглі території.