ОБОДІВЧАНИ В ЄДНОСТІ - НЕЙМОВІРНІ!

Дата: 24.02.2023 10:49

Фото без описуЗавершена чергова поїздка - допомоги від Ободівської громади на Донеччину.

Бершадчанин Хмарук Василь, разом з @Ігор Ралко відвезли усе зібране , закуплене, приготоване нашим захисникам-землякам.

До допомоги хлопцям долучились сотні наших земляків. Особливо від чистого серця відмічаю - Ірина Токар - захоплююсь твоєю енергією і бажанням допомагати.

Цього разу було придбано та перероблено свиню 🐷 165 кг Допоміг придбати і переробити Василь Отченаш.

💛💙 До збору допомоги долучився народний депутат Микола Кучер, передав нідерландські сухпайки, вологі серветки, перев'язочний матеріал, продукти, комбінезони ремонтникам техніки.

💛💙 З особливою вдячністю хочу відмітити Комунальний заклад"Новоободівський ліцей"Ободівської сільської ради , директор Микола Роздорожний .

Колектив вражає і діти вражають своєю згуртованістю і щедрістю.

Було зібрано кошти за які придбано: ліки, докладено до придбання свині. Діти виготовили сотні листівок і малюнків нашим захисникам. Родина Marina Kovtun і Віталія Ковтун виготовили паштет. Альона Козоріз разом з дітками, чиї батьки служать в ЗСУ, виготовили смачне печиво яке було передано нашим захисникам. Учні 10 класу з Тетяна Бендаржевська придбали і передали нашим захисникам 4 пачки хімічних грілок для рук і ніг. В Їдальні школи усі вихідні були насиченими Сотні відбивних, десятки кілограмів смачного печива приготували наші дівчата.

💙💛 Вдячність працівникам школи інтернат директор Лариса Зайченко. Дружний колектив закладу передав десятки носків, за зібрані ними кошти придбано утеплені чоботи гумові високі. І доповнено до придбання свині.

💛💙 Велика вдячність Володимир Хоменко за теплий одяг для хлопців, 60 теплих штанів вагома допомога.

💛💙 Serhiy Gudz - 20 пар теплих чобіт важлива і дуже актуальна підтримка нащим захисникам.
💛💙 Віталій Гудз ваша допомога продуктами постійна і завжди актуальна.

💛💙 КЗ "Ободівський ліцей" директор Анатолій Катренко, щира вдячність діткам і працівникам закладу за допомогу і все що було придбано для наших захисників.

💛💙 Бережанські дівчата вдячність вам за печені кури, голубці. Наталя Мельник вдячність за духмяний домашній хліб, Черній Юлія за випічку.

💛💙 Величезна вдячність Люда Семчук як завжди копчення вчасно і якісносно приготовлено.
💛💙 Алла Мікоян дякую за гарну допомогу і небайдужість.

💛💙 Подяка ЗДО "Подоляночка", Бойко Наталія, дівчата завжди готові до роботи, пільмені в них найкращі.

💛💙 Подяка активним жителям Цибулівки, староста Юлія Мельниксмачне сало, салати оцінено хлопцями достойно.

💛💙 Подяка заводському жіночому батальйону - вони як завжди активні, цього разу коптили сало і порібра, ліпили пільмені.

💛💙 Вдячність Таня Олійник Зіменко та жителям Малої Стратіївки за придбані ліки, для наших захисників, і ліплення пільменів.

💛💙Вдячність Галина Рибакза постійну допомогу свіжим хлібом.

💛💙 Подяка Олійнику Миколі за допомогу олією.

💛💙 Вдячність Вячеслав Суржак за безцінну, вірніше надзвичайно цінну підтримку продуктами харчування і газовими балончиками для наших хлопців.

💛💙 Подяка підприємцям Ободівської громади за фінансову допомогу і секретарю сільської ради Віктор Пироговський за постійну підтримку і допомогу в організації, кошти за частину коштів на придбання свині .

💛💙 Подяка дівчатам з ЗДО села Беражанка і Наталья Щуренко, голубці хлопцям сподобались дуже.

💛💙 Вдячність Валентина Піган-Васильчук і сприяння у всіх етапах підготовки.

💛💙 Volodimir Popov вдячність за буржуйки для захисників.

💛💙 Подяка Олексію Олійнику за допомогу пальним хлопцям в дорогу.

💛💙 Вдячність Василю Гиленко, села Устя за надану допомогу - турнікети. окопні свічки, каші.

💛💙 Подяка Василь Плахотнюк, за велику допомогу і підтримку у всьому.

💛💙 Наталя Дейлик з родиною кожного разу величезна допомога в пприготуванні продукції і організації поїздки.

💛💙 Костенко Михайло - вдячність за грілки нашим захисникам і за те що постійно підтримуєш.

Допомогли також коштами: Віталій Тесминецький, Суручан Володимир, Ситник Світлана, Отченаш Василь, Сергій П'ятковський, Оксана Балухата, Козоріз Марія, Скобал Ніна,Білаш Валентина, Вічарик Л.В., Антоніна Дорошенко з сусідами.

За зібрані кошти було придбано : свиня , 12 пар високих, теплих,резинових чобіт, 2 сітки капусти для голубів,120 пар робочих рукавиць,ліки, гігієнічні засоби,закуплені продукти для масової випічки,спеції,матеріал для пакування (плівка,скотч,маркери).

💛💙 Землякам які несуть службу і інших напрямках сформовано і відправлено новою поштою передачі.

💛💙 Подяка усім хто долучився до збору допомоги і перепрошую кого забула вказати!
Дуже приємно жити і працювати поряд з людьми, які небайдужі, розуміють і вболівають за наших земляків-захисників. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Нехай милостивий Господь вам пошле міцного здоров’я й благодаті!🙏

💛💙Чужих на фронті не буває, ми шукаємо можливість допомогти усім хто звертається і потребує. Нажаль деякі наші хлопці не мали можливості отримати передачі. В слідуючий раз, обов'язково передамо. Дякувати Богу на зв'язок вийшли усі.

💛💙Кожна поїздка додає досвіду в зборі допомоги, формуванні вантажу, вивченні потреб хлопців і якісній організації поїздки. В цей раз врахували прохання хлопців і спробували забезпечити усі потреби.

Просимо військовослужбовців, їх рідних і друзів комунікувати і повідомляти про потреби захисників - жителів нашої громади для допомоги, місця можливого виїзду для отримання передач.

💛💙Найбільша вдячність і молитви родинам чиї рідні захищають наші з вами тихі дні і ночі.🙏🙏🙏