Вітання переможцям та призерам конкурсів Новоободівської дитячої музичної школи

Дата: 02.03.2023 15:20

Протягом лютого учні та викладачі Новоободівської дитячої музичної школи активно брали участь в різних конкурсах та здобували переможні місця, то ж вітаємо призерів  Всеукраїнського багатожанрового фестивалю «Ми – надія України» з фаху фортепіано: Маруненко Олену, яка здобула ІІ місце та Ситник Дар‘ю, яка здобула ІІІ місце (викладач Візнюк Галина), а також  Безверхнього Дмитра з фаху духові інструменти, який зайняв ІІІ місце(викладач Бешинський  В.).

У Міжнародному конкурсі мистецтв «Made in Ukraine», який пройшов 15 лютого 2023 року, м. Київ Грабовська Валерія, учениця 3 класу з фаху вокал здобула І місце, Литвиненко Діана, учениця 5 класу з фаху вокал  здобула ІІ місце (викладач Наталія Безверхня),  Візнюк Галина, викладач з фаху фортепіано здобула ІІ місце .

Вітаємо!!!  Так тримати!