ОБОДІВЧАНИ В ЄДНОСТІ - НЕЙМОВІРНІ!

Дата: 13.03.2023 08:45

Фото без опису Завершена чергова поїздка - допомоги від Ободівької громади на Донеччину.

Бершадчанин Хмарук Василь, в супроводі Игорь Ралко відвезли усе зібране , закуплене, приготоване нашим захисникам-землякам.

💛💙Кожна поїздка готується заздалегідь , починається зі збору коштів. Часто коли опускаються руки і здається, що все цей раз не вийде, дяка Господу нашому, він дарує нам людей які з чистою душею допомагають. Для нас таким киснем і натхненням став цього разу #БФ_Агропромсервіс, #ТОВОбодівкаАгро за надані кошти було придбано продукти для випічки, мівіну, каву, газові балончики, горілки, спеції, робочі рукавиці, медикаменти надважливі, долучились до придбання м’яса. Представники Фонду два дні з нами готували на кухні, величезна вдячність за підтримку і допомогу. Лише згуртувавшись, спільною працею для допомоги наших захисників в ЗСУ наближається перемога.

💛💙До допомоги хлопцям долучились сотні наших земляків. Лише чого варті сотні яєць і сотні банок варення які були використані для випічки і жарення відбивних, а залишки передані нашим захисникам.

Особливо від чистого серця відмічаю людей які поруч Ірина Токар - захоплююсь твоєю небайдужістю і бажанням допомагати, Віта Дев'ятко і уся твоя велика родина - ви неймовірні, захоплююсь, дякую.

💛💙 До збору допомоги долучився гуманітарний штаб народних депутатів Микола Кучер і Лариса Білозір . Для наших захисників було вологі серветки, гігієнічні засоби, медикаменти.

💛💙 З особливою вдячністю хочу відмітити Комунальний заклад "Новоободівський ліцей" Ободівської сільської ради , директор Микола Роздорожний

Колектив вражає і діти вражають своєю згуртованістю і щедрістю.

В Їдальні школи чотири дні були насиченими, гарячими - сотні котлет, понад тисячу відбивних, 110 кілограмів смачного печива приготували наші дівчата. Печиво дійсно смачнюче, дегустатори діти підтвердили.

💙💛 Вдячність працівникам школи інтернат директор Лариса Зайченко . Салати, варення і медикаменти усе доставлено нашим захисникам.

💛💙 Подяка дівчатам з ЗДО села Беражанка і Наталья Щуренко , голубці хлопцям сподобались дуже.

💛💙 Вдячність педагогічному колективу комунального закладу "Цибулійський ліцей" директор Ірина Римарчук-Буднік за фінансову допомогу.

💛💙 Serhiy Gudz - не втомлюсь Вам дякувати, ви справжні.

💛💙 Віталій Гудз ваша родинна риса з братом допомагати людям, допомога продуктами постійна і завжди актуальна.

💛💙 Величезна подяка Василь Плахотнюк , Ви як завжди поряд і ніколи не відмовляєте.

💛💙 Бережанські дівчата і Наталія Мельник вдячність вам цілу «гору» за свіжого домашнього хліб.

💛💙 Альона Ралко, з Бережанки – працьовита, об’ємом роботи допомоги для хлопців у себе вдома перевершує цілі установи.

💛💙 Алла Мікоян подяка кумові за подарунок, як завжди не відмовив.

💛💙 Подяка ЗДО "Подоляночка", Наталія Бойко , дівчата завжди готові до роботи- ліпити пільмені

💛💙 Подяка активним жителям Цибулівки, старості Юля Мельник смачна сальна намазка як завжди в фаворі.

💛💙 Подяка заводському жіночому батальйону - вони як завжди активні, цього разу кваснина і салати.

💛💙 Вдячність Таня Олійник Зіменко та жителям Малої Стратіївки за придбані ліки, для наших захисників, і ліплення пільменів.

💛💙Вдячність Галина Рибак за постійну допомогу свіжим хлібом.

💛💙 Подяка Телман Алекберов за допомогу борошном, олією.

💛💙 Подяка підприємцям Ободівської громади за фінансову допомогу і секретарю сільської Віктор Пироговський за постійну підтримку і допомогу в організації і збору коштів для оплати витрат на автомобіль.

💛💙 Вдячність апарату #Ободівської сільської за зібрані кошти на придбання м'яса.

💛💙 Загарій О.Т.– дякую за розуміння і підтримку.

💛💙 Коли вже вантажили автомобіль отримали замовлення від хлопців на чоботи гумові і воду. Вдячність Солодкому Ю.Ф. за повне фінансування потреби.

.

💛💙 Землякам які несуть службу і інших напрямках сформовано і відправлено новою поштою передачі.

💛💙 Подяка усім хто долучився до збору допомоги і перепрошую кого забула вказати!

💛💙 Дуже приємно жити і працювати поряд з людьми, які небайдужі, розуміють і вболівають за наших земляків-захисників. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Нехай милостивий Господь вам пошле міцного здоров’я й благодаті!🙏

💛💙 Чужих на фронті не буває, ми шукаємо можливість допомогти усім хто звертається і потребує. Цього разу усі наші хлопці мали можливості отримати передачі.

💛💙 Кожна поїздка додає досвіду в зборі допомоги, формуванні вантажу, вивченні потреб хлопців і якісній організації поїздки. В цей раз врахували прохання хлопців і спробували забезпечити усі потреби.

Просимо військовослужбовців, їх рідних і друзів комунікувати і повідомляти про потреби захисників - жителів нашої громади для допомоги, місця можливого виїзду для отримання передач.

💛💙 Хочеться перефразувати фразу українського мецената і благодійника початку ХХ століття Євгена Чикаленко : «Легко любити Україну до глибини душі, спробуйте любити її до глибини власної кишені» Легко бути вдячними хлопцям просто подякувати написавши коментар, навіть не особисто - спробуйте бути вдячні до глибини власної кишені. Навіть маленька допомога- вдячність допоможе, підтримає, покаже дійсну шану і повагу.

💛💙Найбільша вдячність і молитви родинам чиї рідні захищають наші з вами тихі дні і ночі.🙏🙏🙏