ВІДБУЛОСЯ ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 06.04.2023 13:06

Фото без опису5 квітня 2023 року відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Ободівської сільської ради під головуванням начальника Ольги Сліденко.

Було підбито підсумки росту професійної компетентності педагогічних працівників, які атестуються цього навчального року, обговорено методи їх роботи щодо забезпечення ефективності освітнього процесу,

Атестаційна комісія керувалася основними принципами атестації, такими як відкритість, колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об'єктивність та системність оцінювання його педагогічної

За результатами атестації визнано такими, що відповідають займаній посаді 15 педагогів. З них:

- присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»-1;

-присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»-1;

- присвоєно педагогічне звання «старший вчитель» - 1,

підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 4,

- підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель»- 3,

- підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічні звання «старший учитель», «вчитель методист»-1,

- підтверджено раніше встановлений одинадцятий тарифікаційний розряд та педагогічне звання «вихователь методист»-2.

- підтверджено раніше встановлений одинадцятий тарифікаційний розряд-1.

Бажаємо успіхів, творчого натхнення освітянам, які атестувались у 2023 році!