Сільський голова Костянтин Ременюк провів робочу нараду

Дата: 07.04.2023 09:03

Сьогодні, 7 квітня сільський голова Костянтин Ременюк провів робочу нараду з начальником фінансового управління сільської ради Наталією Заставнюк. У ході наради було обговорено поточну ситуацію із бюджетними показниками громади, опрацьовано ряд питань з планових видатків та надходжень до бюджету Ободівської сільської територіальної громади.

Також було проведено робочі наради:

- з питань організації та ведення військового обліку  військовозобов’язаних на території Ободівської сільської територіальної громади, проблемних питань у організації та здійсненні оповіщення.

-  з начальником відділу фінансово-господарської діяльності та економічного розвитку сільської ради Наталією Курушкіною щодо важливих виробничих питань та поточних завдань.