Відбулась чергова апаратна нарада під керівництвом сільського голови

Дата: 19.04.2023 11:47

Фото без опису19 квітня 2023 року в адміністративному приміщенні Ободівської сільської ради під головуванням сільського голови Ременюка К.В. відбулась апаратна нарада, в роботі якої взяли участь секретар сільської ради Іванченко Л.А., та керівники виконавчих органів сільської ради: фінансового управління Наталія Заставнюк, в.о. начальника відділу земельних відносин, житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, будівництва та благоустрою Валерія Соловей, відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Ольга Сліденко, відділу соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров’я Тамара Стороженко, керівники комунального підприємства «Ободівка Комун Сервіс» Руслан Ткач, та комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Ободівської сільської ради» Людмила Мацан.

Особлива увага, була приділена питанню: дотримання вимог Регламенту Ободівської сільської ради та Інструкції з діловодства Ободівської сільської ради в частині підготовки проектів рішень сесії сільської ради, пояснюючої записки до проектів рішень, та проставляння віз на рішеннях.

Крім того, сільський голова зачитав звернення жителя с. Нова Ободівка з метою підготовки інформації керівниками підрозділів в розрізі кожного пункту звернення.