До уваги платників податків!!!

Дата: 27.04.2023 11:52

Із 1 квітня 2023 року додано нові рахунки для сплати мінімального податкового зобов’язання з податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб та єдиного податку.

МПЗ сплачується юридичними особами, фізичними особами – підприємцями чи громадянами, у яких у власності або в користуванні є сільгоспугіддя, а це: рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища, перелоги, або ж у випадку коли вони вирощують та реалізують власну сільськогосподарську продукцію.

При цьому реквізити решти бюджетних рахунків для зарахування податків і зборів залишаються незмінними.

Повний перелік усіх актуальних реквізитів бюджетних рахунків для сплати платежів до бюджету у 2023 році розміщений на офіційному сайті нашої громади за посиланням:

сайт Ободівської сільської ради – Бюджет – Рахунки для зарахування податків і платежів до бюджету СТГ- Реквізити рахунків по Ободівській СТГ 2023 в т.ч. МПЗ_2023