ПЕНТЮК  ДМИТРО  ЗНОВУ  СТАВ  ЧЕМПІОНОМ  УКРАЇНИ!

Дата: 28.04.2023 17:36

З 25 по 27 квітня 2023 року в м. Кам‘янець-Подільський проходив  чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків U15, в якому брали участь вихованці Ободівської дичято-юнацької спортивної школи Пентюк Дмитро та Ковтун Назар. В результаті напруженої і видовищної боротьби переможцем чемпіонату у ваговій категорії  85 кг став ПЕНТЮК  ДМИТРО, провівши 5 переможних поєдинків.

Вітаємо переможця!!!

Щира вдячність тренеру-професіоналу ІВАНУ  ГУДЗУ!

Подяка батькам,за виховання та підтримку сина!!!