Гідно  зустрінемо  нашого  Героя Сергія Трохименка.

Дата: 12.05.2023 13:06

Фото без опису13 травня 2023 року орієнтовно з 12.00 год очікується прибуття траурного кортежу із тілом Трохименка Сергія Антоновича. Прошу  усіх жителів громади та підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності, гідно зустріти та віддати останню шану українському воїну,  сформувавши живий коридор (з квітами і прапорами) маршрутом траурного кортежу від в’їзду в с. Нова Ободівка  з Тростянецького напрямку вздовж вулиці Шкільна, Соборна, храм Успіння Пресвятої Богородиці, Дружби  до домівки в с. Ободівка.

Схилимо голови у скорботі та  щиро помолімося за душу Героя, який віддав своє життя за кожного з нас з вами, за мирне небо над Україною, за щасливе майбутнє своїх рідних та близьких...

Чин відспівування Героя відбудеться у  храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Ободівка.

Церемонія прощання і поховання Героя відбудеться на місцевому кладовищі с. Ободівка.

Співчуваємо рідним і близьким. Щиро розділяємо біль втрати та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої людини, а слова підтримки допоможуть пережити страшне горе.

Вічна пам’ять і слава полеглому  Сергію!

Герої не вмирають…Слава Україні! Героям слава!

За уточнюючою інформацією щодо прибуття траурного кортежу слідкуйте на сторінці громади у facebook.