Нарада зі старостами сіл територіальної громади

Дата: 16.05.2023 10:57

Сьогодні, 16 травня, Ободівський сільський голова Костянтин Ременюк провів робочу нараду з старостами сіл територіальної громади.

В ході наради було обговорено ряд робочих та проблемних питань, які виникають у сільській місцевості.

Сільський голова Костянтин Ременюк зазначив, щодо упорядкування кладовищ в громаді, освітлення до комендорської години, благоустрою в громаді, переліку об’єктів комунальної власності та ведення військового обліку в громаді.

По питанню надання комунальних послуг у населених пунктах громади інформував директор  КП «Ободівка Комуни Сервіс» – Руслан Ткач. У своїй інформації він зупинився на питаннях благоустрою, водогону с. Цибулівка, свердловини в с. Торканівка, встановлення релє на світло в с. Нова Ободівка та закупівлі інших, передача в оренду ринку в с. Ободівка.

Інспектор відділу організаційної, кадрової роботи, юридичного забезпечення, інформаційної діяльності та документообігу сільської ради Ярослав Поташний прозвітував про проведену роботу з військового обліку та повідомив про проблемні питання, які виникають при виконанні поставлених завдань.

За результатами наради очільник громади надав відповідні доручення та терміни їх викання.