Відбулася апаратна нарада.
19 липня 2023 року під головуванням сільського голови К.В.Ременюка відбулась апаратна нарада, в роботі якої взяли участь керівники виконавчих органів та комунальних установ.
Перед початком наради хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
У ході наради було обговорено наступні питання щодо надання звітів керівниками про роботу виконавчих органів за перше півріччя 2023 року, прийому пропозицій до формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Ободівській сільській раді, соціального захисту населення, надання соціальних послуг, освіти, проведення заходів з благоустрою.
За підсумками наради керівникам відділів та установ було дано відповідні доручення та рекомендації.