ОФОРМИТИ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ МОЖНА ОНЛАЙН

Дата: 26.07.2023 07:52

Для оформлення житлової субсидії громадяни подають заяву про призначення та декларацію про доходи та витрати. Це можна зробити онлайн – в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/

Для цього необхідно володіти кваліфікованим електронним підписом (КЕП), завчасно відсканувати необхідні документи та дотримуватись алгоритму дій, зазначених в інфографіці.

ДІЗНАТИСЯ ЧИ ПРИЗНАЧЕНА СУБСИДІЯ МОЖНА ТАКОЖ   НА ВЕБПОРТАЛІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Пенсійним фондом України реалізовано можливість перегляду повідомлень про результати прийнятих рішень щодо призначення, непризначення або відмову у призначенні житлових субсидій.

Повідомлення розміщено в особистому кабінеті заявника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Для того щоб ознайомитись з інформацією про призначену житлову субсидію, необхідно зробити кілька кроків.

Крок 1. Зайдіть на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України www.portal.pfu.gov.ua

Крок 2. Авторизуйтесь за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), або ДІЯ.Підпис, або ID.GOV.UA. Увійдіть в особистий кабінет.

Крок 3. Оберіть рубрику “Мої повідомлення“.

Крок 4. Перейдіть у вкладку “Індивідуальні повідомлення“ та ознайомтесь з текстом повідомлення про прийняте рішення щодо житлової субсидії.