Профілактичні обстеження сімей

Дата: 11.08.2023 13:19

Фото без описуСлужбою у справах дітей спільно з КУ «Центр надання соціальних послуг» Ободівської сільської  ради та капітаном поліції громади  09.08.2023року на території Ободівського старостинства, проведено  профілактичні обстеження сімей,  які мають найвищі ризики потрапляння  у складні  життєві обставини.

У результаті здійснених заходів, обстежено умови проживання 4 сімей де виховується 8 дітей. З сім’ями проведено профілактичну роботу, надано роз’яснення та консультації. Складені відповідні акти умов проживання дітей. Батьків попереджено про особисту відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків відносно дітей або ухилення від їх виконання. Проведено роз’яснювальну роботу із батьками та дітьми щодо безпечної поведінки під час літніх канікул та підготовки дітей шкільного віку до нового навчального року.