Відбулась традиційна серпнева педагогічна конференція освітян громади.

Дата: 30.08.2023 14:18

Фото без опису З нагоди початку нового навчального року в Ободівській громаді відбулася педагогічна конференція «Освіта: виклики та реалії сьогодення». У роботі конференції взяв участь сільський голова Костянтин Ременюк, голова освітянської профспілки Валерій Єндерюков.

Під час заходу освітяни обговорили основні аспекти розвитку галузі в громаді. Однією з найважливіших тем стала безпека учасників освітнього процесу. За словами начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Ольги Сліденко, всі заклади освіти, які будуть працювати в новому навчальному році, мають власні укриття або ж використовуватимути на умовах договору укриття інших закладів. На сьогоднішній день такі укриття є в 6 закладах дошкільної освіти та 5  школах.

В обговорені взяли участь: учитель історії Новоободівського ліцею  Леонід  Шолков, директор Цибулівського закладу дошкільної освіти «Казка» Людмила Лисань,  директор Ободівського інклюзивно-ресурсного центру Людмила Лінькова, психолог  Ободівського інклюзивно-ресурсного центру –Людмила  Святковська.

Освітяни підбили підсумки минулого навчального року та визначили ключові завдання на майбутнє. Серед них – забезпечення якості освіти, подолання освітніх втрат, розвиток інклюзивного навчання, цифровізація освітнього процесу, забезпечення безбарєрності та збереження ментального здоровя учасників освітнього процесу.

По завершені пленарної частини конференції на базі Новоободівського ліцею відбулися засідання методичних студій,які очолили досвідчені педагоги громади.