Привітання сільського голови К.В. Ременюка зі Святом Першого дзвінка та Днем знань.

Дата: 01.09.2023 08:00

Фото без опису Дорогі учні! Шановні освітяни та батьки!

Щиро вітаю вас зі Святом Першого дзвінка та Днем знань!

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, цікавої і часто нелегкої дороги – дороги до знань.

1 вересня є особливим і важливим днем у житті першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Дорогі учні! У школі перед Вами відкриваються тисячі доріг у Країну Знань і вічних істин Справедливості та Добра. Нехай збудуться всі Ваші мрії та сподівання Ваших батьків, які бажають бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими й освіченими.

Перше вересня - це свято всенародне. Свято вчителів і вихователів, свято батьків, дідусів і бабусь, які разом зі своїми дітьми та онуками знову прийшли до школи.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.

Шановні педагоги! Вам довірено найбільше багатство нашої держави - діти. Дякуємо Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння, за наполегливість і сумлінність у вихованні справжніх патріотів України. Адже любов до Батьківщини починається зі шкільного порога, з пізнання рідного краю, свого коріння та мудрого слова вчителя. Мирного неба Вам, щастя, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів! Щоб сил і терпіння вистачило всім учасникам освітнього процесу на весь прийдешній рік!

Хороших знань і досягнень, цікавих ідей та уроків, приємних вражень.

Хай Бог благословить під мирним небом України!

З повагою, сільський голова Костянтин Ременюк.