Проведено апаратну нараду.

Дата: 18.09.2023 14:16

Фото без опису 18 вересня 2023 року під головуванням сільського голови К.В. Ременюка   відбулася апаратна нарада за участі керівників виконавчих органів та комунальних установ.

Перед початком наради хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

На початку наради до присутніх звернулась завідуюча Ободівською ЛА ЗПСМ Лариса Катренко, яка наголосила на важливості та необхідності проведення на базі амбулаторії забору крові для військовослужбовців згідно графіка - 26.09.2023 р. Під час наради було опрацьовано питання з важливих аспектів життєдіяльності громади, а саме: щодо підготовки та подання проектів рішень на розгляд виконавчого комітету, дотримання головними розпорядниками фінансово-бюджетної дисципліни, раціонального використання коштів, забезпечення дровами паливними внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій, подальше оформлення документації для функціонування ЦНАП, щодо передачі документів на архівне зберігання, підготовки плану заходів до Дня захисників та захисниць України, подання пропозицій до Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2024 рік.

За підсумками наради керівникам відділів та установ було дано відповідні доручення та рекомендації.