Відбулися урочисті заходи до Дня захисників та захисниць України.
Сьогодні, 29 вересня 2023 року відбулися урочисті заходи до Дня захисників та захисниць України, на центральній площі в селі Ободівка біля Алеї слави загиблих Героїв за незалежність України.
У заходах взяли участь керівництво сільської ради, працівники апарату сільської ради, керівники й працівники виконавчих органів, комунальних закладів, підприємств, установ, організацій.
До присутніх звернувся сільський голова Костянтин Ременюк, який наголосив: «День захисників і захисниць – передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей. Це свято – ще одна можливість подякувати за захист Збройним Силам України. Ми повинні забезпечувати нашій армії міцний тил – кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало перемогу. Сучасні воїни примножують і розвивають тисячолітні українські військові традиції. 1 жовтня українці відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Традиція вшанування Покрови як покровительки українського війська перейшла від руських князів до козацтва. Війна формує та гартує українську націю. На превеликий жаль занадто високою є ціна нашої свободи. Сьогодні, ми також вшановуємо усіх захисників-Героїв, які віддали своє життя у боротьбі з ворогом за незалежність та територіальну цілісність. Вічна пам’ять, шана і слава Героям».
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
На завершення заходу присутні поклали квіти до портретів Алеї слави загиблих Героїв за незалежність України, пам’ятників Героям Небесної Сотні – АТО/ООС та Скорботної Матері.