Привітання директора КУ «Центр надання соціальних послуг Ободівської сільської ради» Л.М. Мацан.

Дата: 03.11.2023 15:36

Фото без описуШановні колеги!

Від усієї душі вітаємо з одним із милосердних свят – Днем працівника соціальної сфери!

Це свято всіх, хто присвятив себе відповідальній та благородній професії. Мабуть, жодна з них не потребує стільки душевних сил, самовіддачі, милосердя та енергії. На нас покладено високу відповідальність – піклуватися про тих, хто не має змоги самостійно впоратися з життєвими негараздами, кому потрібна підтримка.

Бажаємо міцного здоров'я, благополуччя, злагоди та домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у покращенні соціального захисту населення. Щиро бажаємо Вам, Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії!

З повагою колектив КУ «Центр надання соціальних послуг Ободівської сільської ради»

Директор центру                                                          Людмила   МАЦАН