Відбулися заходи до Дня Гідності і Свободи.

Дата: 21.11.2023 10:47

Фото без опису 21 листопада відзначають День Гідності та Свободи. У цей день з різницею в 9 років, розпочалися дві історичні для країни революції Помаранчева революція 2004 р. та Революція Гідності 2013 р.

10 років тому на Майдані люди вийшли протестувати проти відмови уряду підписати угоду з Євросоюзом. Із кількох сотень протестувальників стало понад 100 тисяч. Так почалася Революція Гідності. Сьогодні у КУ "Центр культури та дозвілля Ободівської сільської ради" та КЗ "Публічна бібліотека Ободівської сільської ради" відбувся публіцистичний репортаж "Події, які змінили історію нашої країни" та представлена книжкова виставка "Україна - країна Гідності і Свободи". Гідність і Свобода – це те, за що ми боремося і що надає нам силу. Те, що нас єднає і що ми виявляємо навіть у найважчі періоди нашої історії. Те, що втримало нашу оборону в найскладніші часи і що дасть нам силу вибороти Перемогу. Адже наша зброя, як і ми, заряджена нашою Гідністю і жагою Свободи.

На завершення заходу присутні вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та АТО/ООС.