Відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради.

Дата: 06.12.2023 13:51

Фото без опису 06 грудня 2023 р. сільським головою  Костянтином Ременюком  було проведено засідання виконавчого комітету  Ободівської сільської ради.

Перед початком засідання хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих у російсько-українській війні. На порядок денний були винесені ряд питань щодо ключових сфер життєдіяльності громади, а саме: про схвалення проєктів рішень щодо затвердження звіту про витрачання коштів резервного фонду бюджету Ободівської СТГ станом на 01 грудня 2023 року,  щодо передачі міжбюджетних трансфертів, про внесення змін до бюджету Ободівської СТГ,  про схвалення Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ободівської СТГ на 2024 рік; щодо внесення змін до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки, надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації, затвердження переліків об’єктів та видів робіт для відбування  громадських та суспільно корисних робіт на 2024 рік.

Також було розглянуто ряд питань у сфері захисту прав малолітніх, неповнолітніх дітей,  надання матеріальної допомоги, уточнення адреси розташування житлових будівель, видачі дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно. Усі питання порядку денного обговорені та підтримані членами виконавчого комітету.