Привітання сільського голови Костянтина Ременюка з Днем місцевого самоврядування.

Дата: 07.12.2023 08:58

Фото без описуШановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, розвитку територіальних громад та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, умілих організаторів, що не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

Висловлюю  вдячність всім, хто демонструє свій професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного бути почутим. Наше з вами головне завдання - працювати на благо територіальної громади та відстоювати її  інтереси. Це робота непроста і відповідальна, це щоденні виклики, це прийняття складних рішень. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові й нові завдання, а разом з ними приходить новий досвід.

Бажаю від щирого серця усім, хто працює на благо громади, мирного неба, міцного здоров’я, достатку, благополуччя, святкового настрою та родинного затишку.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щоб натхнення, оптимізм і стійкість духу у нелегкій повсякденній праці ніколи не залишають  Вас, а професійний досвід, компетентність і розуміння своєї справи будуть і надалі вашими порадниками в усіх добрих  починаннях на благо нашої громади і України в цілому!

З повагою, сільський голова  Костянтин Ременюк.