Проведено відвідування сімей, які перебувають під соціальним супроводом.

Дата: 27.12.2023 14:36

Фото без опису З метою планового відвідування сімей, які перебувають на обліку та під соціальним супроводом, завідувачем відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Ободівської сільської ради» Галиною Паламарчук спільно із фахівцем із соціальної роботи Катериною Андрусь  відвідано сім’ї, які проживають на території села Ободівка.

Здійснено контроль над виконанням заходів, які прописані в плані супроводу та прописано результати виконаних заходів.

У ході роботи з батьками проведено профілактичну роботу щодо формування усвідомленого та відповідального батьківства, раціонального використання коштів, які отримують на дітей, забезпечення дітей необхідними засобами гігієни та формування навичок ведення здорового способу життя, дотримання правил особистої гігієни.

У ході візиту здійснено обстеження умов проживання. За результатами заходу складено відповідні акти.