Профільні служби Вінниччини готові до ускладнення погодних умов

Дата: 07.01.2024 09:46

Фото без описуЗа інформацією Укргідрометцентру ДСНС України, протягом 7 – 9 січня очікується ускладнення погодних умов.

У зв’язку з цим, за результатами селекторної наради з Мінінфраструктури, заступник Начальника ОВА Олександр Піщик провів оперативну нараду з представниками дорожнього господарства, керівниками підприємств теплокомуненерго, профільними підрозділами ОВА, начальниками РВА та відповідними силовими структурами. У засіданні також взяв участь заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець.

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, під час наради обговорили ефективність взаємодії усіх учасників та готовність до боротьби з викликами погоди.

Зокрема, йшлося про:

-   оброблення протиожеледними матеріалами, створення резервів пально-мастильних матеріалів службами дорожнього господарства;

-  готовність підприємств ТКЕ до викликів погоди та потенційної небезпеки ракетних ударів - створення резервів альтернативних джерел живлення, пально-мастильних матеріалів тощо;

-  готовність системи охорони здоров’я, зокрема, екстренки до роботи в ускладнених погодних умовах – створення запасів лікарських засобів, альтернативних джерел живлення, запасів пального, готовності залучення додаткових бригад;

-  готовність усіх силових структур – ДСНС, Нацполіції, Патрульної поліції та Укртрансбезпеки до оперативного реагування та взаємодії з вказаними службами та тергромадами;

-  готовність Пунктів Незламності та пунктів обігріву, зокрема на дорогах загального користування до погіршення погоди -  забезпечення усім необхідним для їх сталого функціонування;

-  забезпечення сталого вуличного та дорожнього освітлення у темну пору доби тощо.

Профільні служби Вінниччини готові до ускладнення погодних умов та продовжують працювати в штатному режимі.

За результатами наради було доручено керівникам РВА провести засідання відповідних штабів, відпрацювати питання взаємодії на районному рівні та доповісти про результати.