А пам’ять не згасає…

Дата: 11.02.2024 08:00

11 лютого 2024 року минає дев’ять років як трагічно обірвалося життя захисника України, нашого земляка, жителя с. Цибулівка – Мельника Миколи Васильовича. Рядовий Микола Мельник, 1982 року народження, загинув від осколкового поранення під час обстрілу позицій бригади в районі міста Торецьк Донецької області. 13 серпня 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив у 44-й окремій артилерійській бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина польова пошта В1428, місто Тернопіль), брав участь в антитерористичній операції на сході України. Похований в селі Цибулівка.

Герой віддав своє життя, захищаючи нашу землю від ворожого агресора. Обірвалося життя справжнього патріота, надзвичайної і світлої людини, Воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі. Минуло девять років з дня його трагічної загибелі, але біль та смуток досі не вщухають у наших серцях.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року  "За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Наші Герої живі, поки ми пам’ятаємо про їх подвиг, вони живуть у наших серцях!

Щиро співчуваємо рідним і близьким, поділяємо скорботу втрати найрідніших людей. Знаємо, що ніщо і ніхто не в силі загоїти рани ваших сердець. Віримо, що спільно зможемо здолати ворога, перебороти перешкоди і побудувати сильну, заможну Україну, таку, про яку мріяв кожний захисник.

Слава Героям! Слава Україні!