Вшановано пам'ять Героя Мельника Миколи Васильовича.

Дата: 12.02.2024 08:15

11 лютого 2024 року минає 9 років з дня трагічної загибелі Героя з с. Цибулівка - Мельника Миколи Васильовича, військовослужбовця  44-ї окремої артилерійської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Керівництво громади  відвідали могилу Захисника, поклали квіти  та хвилиною мовчання вшанували його пам'ять.

Наш Герой-захисник, Мельник Микола Васильович назавжди залишиться жити в серцях мешканців Ободівської громади, взірцем мужності, патріотизму, незламності духу і самопожертви заради майбутнього України. Низький уклін та безмежна вдячність воїну-захиснику за вірність своїй країні.

Минуло 9 років, не стало легше - війна продовжує забирати кращих. Це наша спільна втрата і водночас історія, викарбувана іменами тих, кого ми не вправі забувати...  Пишаємось ними, дякуємо та сумуємо разом із рідними! Вічна  пам'ять Героям!

Слава Україні! Героям Слава!