ІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього»

Дата: 19.03.2024 15:33

Фото без опису Організатори:

- Рада молодих юристів України;

- Київська Мала академія наук учнівської молоді;

- Інститут політико-правових та релігійних досліджень.

Захід проходить за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки України.

Дата: прийом конкурсних робіт включно до 30.04.2024 року.

Формат: онлайн, дистанційна подача робіт.

Учасники: група 1 - учні загальноосвітніх навчальних закладів (з 8 класу); група 2 - студенти та аспіранти закладів вищої освіти; група 3 – викладачі закладів вищої освіти (до 35 років).

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді та внутрішньо переміщених осіб; виявлення проблемних питань юридичної освіти та шляхи їх вирішення; залучення студентів до процесів покращення якості вищої юридичної освіти в Україні; залучення молодих науковців до інтеграції юридичної освіти в європейський освітній простір; професійна орієнтація школярів; аналітика питання підвищеної популярності професії юриста у абітурієнтів.

Програма:

1 етап. Подача робіт до Організаційного комітету конкурсу (29.02- 30.04.2024). 2 етап. Розгляд та попередній відбір робіт Організаційним комітетом (травень). 3 етап. Оцінювання робіт Експертним журі і визначення фіналістів та переможців (травень).

4 етап. Оголошення переможців та формування матеріалів конкурсу (червень). Результати: 1) Визначення найкращих робіт за категоріями та нагородження переможців; 2) Публікація збірника найкращих робіт та результатів.

Тема для робіт: 1 група (учні): Актуальність юридичної професії у 2024 році. 2 група (студенти): Які реформи потрібні юридичній освіті та застосування інновацій. 3 група (викладачі): Шляхи інтеграції юридичної освіти в європейський освітній простір. Вимоги до робіт. Обсяг до 3х сторінок. Поля: верхнє, нижнє, праве – 15мм, ліве – 20мм; шрифт – Times New Roman, кегль – 14, інтервал між рядками – 1, відступ – 1,25. Тему додатково вказувати не потрібно! Робота має містити особисту думку автора, чітко структуровану за абзацами або пунктами, не повинно містити плагіату, а у випадку цитування обов’язково має бути оформлена згадка про джерело. Мова: українська.

Зразок оформлення

Петренко Петро Петрович

Студент 2 курсу НЮУ ім. Ярослава Мудрого

Науковий керівник: д.ю.н., професор Іванов І.І.

Для участі у Конкурсі необхідно:

1) Заповнити заявку до 30.04 за адресою: https://bit.ly/48yU22A

2) Направити конкурсну роботу на е-адресу krmjua@gmail.com, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс Петренко П.»

Партнери заходу: Юридична газета, Юридичний вісник України, Видавництво «Юрінком Інтер», Law & Events, Неформатне юридичне видання «Lойер», Ліга студентів АПУ, Інформаційно-аналітичне видання femida.ua

Додаткова інформація: facebook.com/groups/krmjua , t.me/UA_young_lawyers