Вітання сільського голови Костянтина Ременюка з Днем Національної гвардії України

Дата: 26.03.2024 10:00

Фото без опису26 березня держава відзначає національне свято – День Національної гвардії України!

У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашої держави. На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу.

Сьогодні з великою гордістю і пошаною хочу звернутися до усіх, хто боронить Україну від російського агресора та згадую із глибокою скорботою тих, хто пожертвував своїм життям за незалежність України.

Українські Нацгвардійці – це наша справжня еліта – професійні, навчені військові, які готові віддати життя за свою Батьківщину і свій народ.

Вічна слава нацгвардійцям, що віддали життя за нашу свободу і незалежність! Шана Героям, які зараз боронять нашу землю.

Дякую кожному гвардійцю за вашу вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість Українському народові!

Бажаю мужності, витримки й наснаги і миру на своїй, визволеній від ворога, Українській землі!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

сільський голова                                         Костянтин РЕМЕНЮК