І лiтнi всеукраїнські спортивні iгри серед команд територiальних громад України

Дата: 19.04.2024 16:25

Фото без описуІ лiтнi всеукраїнські спортивнi irpи серед команд територiальних громад України (Далі – Ігри) проводяться з метою залучення жителiв громад до здорового способу життя змiцнення їх здоров'я, спонукання до систематичних занять фiзичною культурою i спортом та утвердження української нацiональної та громадянської iдентичностi населення України.

Основними завданням Iгop є:

• запровадження нової сучасної системи проведення в Українi масових фiзкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів в старостинських округах територiальних громадах та новостворених районах в умовах депентралiзацii та нового територiального устрою України;
  • активiзація роботи в питаннях дiяльностi громадських органiзацiй фiзкультурно-спортивноrо спрямування та створення нових колективів фiзичної культури, спортивних федерацiй та спортивних клубiв, в старостинських округах, територiальних громадах та новостворених районах;
  • виявлення найкращих спортивних територiальних громад в Україні;
  • розвиток масового спорту в Українi, популяризацiя здорового способу життя та  європейських цiнностей серед населення України.

Ігри проводяться в п’ять етапів:

І етап – змагання в територіальних громадах серед команд старостинських округів (квітень-травень 2024 року);

II етап - змагання в адміністративних районах серед територiалъних громад (травень-червень 2024 року);

IІІ етап - обласнi змагання у трьох групах серед команд сiльських, селищних, міських територіальних громад за участю кращих команд територiальних громад (червень-липень 2024 року);

IV етап - всеукраїнськi спортивнi змагання серед команд сiльських, селищних, мiських територiальних громад України переможцiв III етапу Iгор (липень-вересень 2024 року);

V етап - фiнал I лiтнiх всеукраїнських спортивних iгор серед територiальних громад України за участю спортивних делегацiй областей України проводиться 26-28 вересня 2024 року.

Micцe проведення фiналу I лiтнiх всеукраїнських спортивних iгор серед територiальних громад України буде визначено додатково.

Загальне керiвництво проведенням Iгop на етапах здiйснює Громадська органiзацiя «Всеукраїнське фiзкультурно-спортивне товариство «Колос» та Нацiональна Асоцiацiя спорту України за пiдтримки Мiнiстерства молодi та спорту України.

З Регламентом І лiтнiх всеукраїнських спортивних iгор серед команд територiальних громад України можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1WPDezVGCh1bjCBo0t-_wcxq3c-9rqSNQ/view?usp=sharing