Привітання сільського голови Костянтина Ременюка з Воскресінням Христовим!

Дата: 05.05.2024 07:00

Фото без описуШановні жителі Ободівської громади!

Щиро вітаю зі світлим святом -  Воскресінням Христовим!

З Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове. День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові. З великими сподіваннями зустрічаємо ми Великдень 2024 року. У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі. Зі щирою надією несемо до Господа свої молитви: щоб дарував якнайперше перемогу Україні, здоров’я і світлу долю усім українцям, швидше повернув до рідних домівок наших воїнів, як ніколи палко віримо в перемогу добра над тим злом, яке підступно прийшовши на нашу землю змушує страждати мільйони українців.

Нехай же чудо Воскресіння Христового зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, додає сил, аби гідно пройти усі випробування. Віри нам і перемоги! Бо правда є і завжди буде на нашому боці! Господь береже нас руками наших захисників і захисниць. Тож помолімося за тих, хто стоїть на захисті нашої держави, за усіх хто допомагає і кожен на своєму місці наближує нашу перемогу!

Вічна шана і світла пам’ять Героям, які віддали свої життя, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Бажаю, щоб ваше життя було чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Усім непохитної віри, здоров’я, затишку та миру в родинному колі, благополуччя та процвітання, оптимізму та впевненості та мудрості.

Нехай на Україні запанує мир, спокій та єдність. Христос Воскрес! Воістино Воскрес!

З повагою, сільський голова Костянтин Ременюк.