Сумна звістка про загибель воїна ЗСУ нестерпним болем пронеслась Ободівською громадою.

Дата: 06.05.2024 13:15

Фото без опису З глибоким сумом повідомляємо, 05 травня 2024 року загинув житель с. Нова Ободівка – воїн-Герой  - Клапак Павло Дмитрович, 14.06.1996 р.н., молодший сержант командир 1 десантно-штурмового відділення-командир машини 1 десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти 2 батальйону морської піхоти військової частини А4765, під час захисту Батьківщини в зоні виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Кринки Херсонської області.

Гірко й боляче усвідомлювати, що кращі сини України йдуть у небесне військо. Такою високою і страшною є ціна нашої свободи.

Скільки доброго і світлого могло б бути попереду у житті воїна Павла, але жорстока війна змусила  віддати  найдорожче, обороняючи Батьківщину.

Ободівська громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника. Разом з Вами схиляємо голови у глибокій скорботі... Вічна шана і пам’ять Герою...

Про дату зустрічі Героя та чин похорону буде повідомлено додатково.