Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – захисника

Дата: 13.05.2024 11:05

Фото без описуСтрашна  війна  без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – захисника, мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта – Столяра Івана Михайловича, 04.01.1986 року народження, жителя с. Цибулівка.

Іван Михайлович  був призваний на військову службу  по мобілізації  06 березня 2024 року, звання – солдат, номер обслуги механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого  батальйону. Воїн мужньо стояв на захисті своєї країни, віддано боровся з російськими окупантами та вірив у перемогу. Іван Михайлович Столяр, вірний військовій присязі, у бою за Батьківщину, виявивши стійкість та мужність загинув  08 травня 2024 року поблизу  населеного пункту Нетайлове Покровського району Донецької області.

Низький уклін і вічна шана воїну за мужність, патріотизм. Світла пам’ять про воїна Івана Столяра назавжди залишиться у серцях жителів рідної громади.

Шановні рідні Івана Михайловича, прийміть найщиріші співчуття, людську вдячність та низький уклін від усієї Ободівської громади. Схиляємо голови у скорботі, сумуємо разом з вами.

Ми всі мусимо бути сильними, щоб відплатити за кожне втрачене життя і повернути загарбані ворогом території.

Вічна слава Герою Столяру Івану!

Про церемонію прощання і поховання Захисника буде повідомлено додатково.