Дата: від до Скинути

Команда хлопців Новоободівського ліцею  взяла участь у змаганнях ІІІ етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу

Команда хлопців Новоободівського ліцею 10 квітня 2024 р. взяла участь у змаганнях ІІІ етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу, які відбулися у м. Бершадь Гайсинського району.  Нооободівчани  представляли  Ободівську  громаду як переможці ІІ етапу зманань.

12:49 12.04.2024

Сесія сільської ради не відбулась.

Відповідно до розпорядження  Ободівського сільського голови  Костянтина Ременюка  від 01 квітня 2024 року  № 48 в приміщені Ободівського сільського будинку культури  10 квітня 2024 року о 15.00 год скликано перше пленарне засідання 54 позачергової сесії Ободівської сільської ради 8 скликання.

13:23 11.04.2024

Команди дівчат Верхівського ліцею та хлопців Новоободівського ліцею взяли участь у зональних змаганнях «Пліч-о-пліч  всеукраїнські шкільні ліги з волейболу»

Команди дівчат  Верхівського ліцею та хлопців Новоободівського ліцею взяли участь у зональних змаганнях «Пліч-о-пліч  всеукраїнські шкільні ліги з волейболу», що відбувся 9 квітня 2024 року у с. Савинці Тростянецької ТГ.

13:44 10.04.2024

Відбулася апаратна нарада.

09 квітня сільський голова провів апаратну нараду за участі керівників виконавчих органів, секретаря сільської ради, начальника відділу організаційної, кадрової роботи, юридичного забезпечення, інформаційної діяльності та документообігу апарату сільської ради.

15:34 09.04.2024

Відбулася робоча нарада з питань оборонної роботи та цивільного захисту.

08 квітня сільський голова провів робочу нараду з питань оборонної роботи та цивільного захисту за участі секретаря сільської ради, начальника відділу організаційної, кадрової роботи, юридичного забезпечення, інформаційної діяльності та документообігу апарату сільської ради, головного спеціаліста з питань мобілізаційної роботи та цивільного захисту. У ході наради було опрацьовано витяг з рішення Ради оборони Вінницької області, проаналізовано функціонування поста радіаційного і хімічного спостереження та стан протирадіаційних укриттів.

14:52 08.04.2024