Планове відключення електоренергії   25-03-2024 - 28-03-2024

Планове відключення електоренергії 25-03-2024 - 28-03-2024

Планове відключення електоренергії з 25-03-2024 10:00 по 25-03-2024 16:00 Планова.Виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі.с.Н.Ободівка  НОВА ОБОДІВКА: вулиця Ватутіна 10,11,15,16,17,18,2,20,21,22,23,24,

09:21 22.03.2024

Відбулася апаратна нарада.

21 березня сільський голова провів апаратну нараду за участі керівників виконавчих органів, начальника відділу організаційної, кадрової роботи, юридичного забезпечення, інформаційної діяльності та документообігу апарату сільської ради, начальника відділу фінансово-господарської діяльності та економічного розвитку.

14:49 21.03.2024

Сесія сільської ради не відбулась.

Відповідно до розпорядження  Ободівського сільського голови  Костянтина Ременюка  від 13 березня 2024 року  № 40 в приміщені Ободівського сільського будинку культури  20 березня 2024 року о 14.00 год скликано засідання 54 позачергової сесії Ободівської сільської ради 8 скликання.

13:26 21.03.2024

Відбудеться перезапуск функціонування культурно-пізнавального та паломницького маршруту «Camino Podolico»

Відповідно до листа Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної військової адміністрації повідомляємо наступне. У квітні 2024 р. відбудеться перезапуск функціонування культурно-пізнавального та паломницького маршруту «Camino Podolico», який на сьогодні сполучає Вінницю з Кам’янець-Подільським через Бар  та створений за моделлю Шляхів святого Якова, що проходять через усю Європу та ведуть до міста Сантьяго-де-Компостелла в Іспанії. Проходження зазначеного шляху може бути дієвою формою психологічного та фізичного відновлення військовослужбовців, ветеранів і їх сімей.

11:47 20.03.2024

Проведено інструктивно-методичну нараду  для заступників директорів закладів загальної середньої освіти

Завершення атестації педагогічних працівників, як і атестація загалом – справа дуже відповідальна, адже від її повноти, об’єктивності та правильності вчинених дій атестаційною комісією залежить не лише зростання професійності педагогічних працівників, а й можливість уникнути порушення трудових прав педагогічних працівників, що погіршить умови оплати їхньої праці.

16:41 19.03.2024

Заплановано проведення 54 позачергової сесії Ободівської сільської ради 8 скликання.

Відповідно до розпорядження сільського голови від 13 березня 2024 року № 40 «Про скликання 54 позачергової сесії Ободівської сільської ради 8 скликання» 20 березня 2024 року о 14.00 год  в приміщенні Ободівського будинку культури сільський голова скликає пленарне засідання 54 позачергової сесії.

15:00 19.03.2024