Громадяни – дбайте про власну безпеку в темну пору доби

Правоохоронці цілодобово приймають повідомлення від громадян. За минулий тиждень, у період з 6 по 12 лютого 2023 року поліцейські Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів опрацювали 365 звернень та повідомлень громадян про злочини та інші події - усі вони опрацьовані. У тому числі 32 події з ознаками кримінальних правопорушень (6 злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, 5 нанесення тілесних ушкоджень, 3 крадіжки, 2 шахрайства, 2 незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, 1 порушення законів та звичаїв війни, 1 пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, 1 ДТП та інші). Правоохоронці виїжджали на виклики та надавали мешканцям допомогу.

11:13 14.02.2023

Долучайся до стрілецького батальйону

У разі виявлення бажання долучитися до стрілецького батальйону  можете звертатися за детальною інформацією до Другого відділу Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що знаходиться за адресою:

10:43 14.02.2023

В Ободівській громаді приділяють особливу увагу створенню комфортних умов для навчання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами

За один рік функціонування Ободівського інклюзивно-ресурсного центру було зроблено чимало. За цей час за рахунок коштів сільського бюджету, спонсорських та благодійних коштів небайдужих підприємців та громадян, силами колективу та батьками вихованців проведено ремонт приміщень та придбано необхідне обладнання та меблі. Зокрема, облаштували  кабінети для проведення корекційно-розвиткових занять та психолого-педагогічного вивчення дітей з особливими освітніми потребами.

16:15 13.02.2023

Проведено профілактичні рейди "Неблагополучна сім'я", "Дозвілля"

Службою у справах дітей Ободівської сільської ради спільно із комунальною установою "Центр надання соціальних послуг" та капітаном поліції Ободівської громади Я.В. Бухтієм проведено профілактичні рейди "Неблагополучна сім'я", "Дозвілля". Було здійснено обстеження умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та багатодітних родин у селах Цибулівка, Нова Ободівка, Ободівка.

19:08 10.02.2023

Про частоти радіопрограм АТ «НСТУ» в кожному регіоні

У зв’язку з відключенням електроживлення об’єктів Концерну РРТ через ракетні обстріли РФ, філії Концерну РРТ в першу чергу забезпечують роботу технічних засобів мобільних операторів і роботу цифрових передавачів мультиплексу МХ-1, у якому транслюються програми АТ «НСТУ» «Єдині новини», а також роботу FM-передавачів УР-1 «Перший».

18:59 09.02.2023

Дорогі друзі,Слава Україні!

💛💙Дорогі наші ВІЙСЬКОВІ, які перебувають у зоні бойових дій в Донецькому  напрямку, рідні та друзі військовослужбовців,  планується чергова волонтерська поїздка.   Наші захисники мають можливість отримати   від жителів Ободівської громади допомогу: ліки, продукти харчування, гігієнічні засоби,  теплі речі та одяг.  👆🏻Просимо військовослужбовців, їх рідних, друзів  повідомити про потреби захисників, -  для них будуть сформовані передачі.   Рідні за бажанням можуть  передати адресні посилки.

16:34 09.02.2023

За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подається податкова декларація платника ЄП – ФОП та як в Електронному кабінеті створюється така декларація?

Відповідно до абзацу першого п. 42.6 ст. 42 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом здійснюється відповідно до ПКУ, законів України від 22 травня 2003 року № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» зі змінами та доповненнями та від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» зі змінами та доповненнями без укладення відповідного договору.

09:44 08.02.2023

Вітаємо з перемогою на музичному фронті

Учні Новоободівської музичної школи взяли участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Оксамит Fest», який пройшов 26 січня 2023 року. За підсумками конкурсу були нагороджені:

16:52 07.02.2023