Дата: від до Скинути

У 2023 році деякі форми податкових декларацій мають подаватись в оновленому вигляді

В 2023 році низка податкових декларацій почне діяти в оновленій формі. Це, зокрема: 1. Податкова декларація з податку на прибуток підприємств (зміни внесені наказом Мінфіну від 13.09.2022 року № 274, що набрав чинності з 18.11.2022).

14:14 12.01.2023

Проведено робочу нараду зі старостами

11 січня 2023 року секретар сільської ради В.П. Пироговський провів нараду зі  старостами Ободівської територіальної громади: Верхівського старостинського округу - М.М. Пилипенко, Новоободівського старостинського округу – Н.П. Мороз, Цибулівського старостинського округу – Ю.Д. Мельник, Торканівського старостинського округу – П.А. Цегельний, за участі керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету сільської ради В.Л. Піган, начальника відділу земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, будівництва та благоустрою сільської ради Т.А. Гукал.

14:58 11.01.2023

Зимові  свята для дітей продовжуються

Новорічні та різдвяні свята найкраща пора для дітвори. Навіть в умовах воєнного стану дорослі намагаються подарувати дітям радість, посмішки, подарунки.

16:28 10.01.2023

Сумна звістка сколихнула Ободівську громаду.

На 90-му році життя полинула у вічність Емілія Макарівна Мазурик - видатний педагог, талановита поетеса, активна громадська діячка, голова ветеранської ради с. Ободівки. Народилася Емілія Макарівна 5 березня 1933 року в Ободівці у сім’ї комунарів.

12:20 10.01.2023

Під час новорічних свят правоохоронці фіксують зростання кримінальних правопорушень

У період з 2 по 8 січня 2023 року поліцейські Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів опрацювали 412 звернень та повідомлень громадян про злочини та інші події. У тому числі 73 злочини з ознаками кримінальних правопорушень, з них: 16 - крадіжки, 11 - злочини у сфері обігу наркотичних засобів, 9 - порушення законів та звичаїв війни,  8 – шахрайства, 8 - незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, 7 - нанесення тілесних ушкоджень,  3 - порушення правил безпеки дорожнього руху та інші.

08:26 10.01.2023

Як отримати "Доступні ліки" під час воєнного стану?

За програмою “Доступні ліки” пацієнти з хронічними захворюваннями можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою. Розповідаємо, як скористатися програмою.В умовах воєнного стану пацієнти можуть отримувати “доступні ліки” як за електронним, так і за паперовим рецептом. Національна служба здоров’я відшкодовує аптекам вартість ліків незалежно від форми рецепта.

09:10 09.01.2023