Відбулося засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 19 серпня, було проведено засідання виконавчого комітету Ободівської сільської ради під головуванням сільського голови Костянтина Васильовича Ременюка. До порядку денного  засідання було  включено нагальні питання щодо забезпечення  життєдіяльності  громади.

11:46 19.08.2022

"Дякуємо за кожну спокійну хвилину нашим Захисникам" - година творчості у Публічній бібліотеці Ободівської громади

З того дня як почалося повномасштабне вторгнення, українці об'єднали свої сили й працюють кожен на своєму фронті: Збройні сили України та ТРО — дають відсіч російським військовим, ті, хто в більш безпечних місцях — волонтерять, приймають вимушених біженців, плетуть маскувальні сітки, працюють та роблять пожертви на армію. Осторонь не залишились і діти.       Вони теж роблять те, що вміють найкраще — рефлексують на тему війни у своїх малюнках і щиро вірять у перемогу.

15:30 18.08.2022

Яким чином у розрахунку та додатках 1, 2 або 3 типами форм “Звітний новий” провести коригування сум єдиного внеску у зв’язку з виправленням помилок до закінчення строку подання?

Форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Порядок) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.12.2020 № 773).

11:57 17.08.2022

Поліція інформує: заборонено полювання на пернату дичину у мисливському сезоні 2022 року

Відповідно до наказу №1413 «Про заборону полювання на пернату дичину», який 8 серпня підписав начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов на території Вінницькій області заборонено полювання на пернату дичину у мисливському сезоні 2022 року. Поліція в межах компетенції контролюватиме виконання цієї заборони громадянами. Порушники будуть притягуватись до відповідальності відповідно до законодавства.

15:27 15.08.2022

За який звітний період, в який термін та в якому вигляді (електронному чи на паперових носіях) ФО щодо яких до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності ФОП подають останню податкову декларацію платника ЄП – ФОП та Додаток 1 до неї?

Відповідно до п. 49.1 ст. 49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 255-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова декларація подається за звітний період в установлені ПКУ строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

15:50 11.08.2022